Bus Simulator 3D

Bus Simulator 3D dla Android

Spełnij marzenie o kierowaniu autobusem

W Bus Simulator 3D każdy może zasiąść za kierownicą autobusu. Prowadzić go w mieście, na wsi, w górach i innych miejscach. Przewozić pasażerów i stać się najlepszym kierowcą w okolicy.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobrze odtworzony model jazdy
  • Dwa typy widoku
  • Trzy metody sterowania
  • Możliwość porównania wyników

Wady

  • Błędy w grafice
  • Brak trybu wieloosobowego
  • Niedopracowany interfejs

Bardzo dobry
8

W Bus Simulator 3D każdy może zasiąść za kierownicą autobusu. Prowadzić go w mieście, na wsi, w górach i innych miejscach. Przewozić pasażerów i stać się najlepszym kierowcą w okolicy.

Ciężkie jest życie kierowcy autobusu

W grze Bus Simulator 3D musimy wykonywać powierzone nam misje. Odbieramy pasażerów z przystanku i transportujemy ich do miejsc docelowych.

Każda akcja jaką wykonamy prawidłowo, daje nam punkty doświadczenia. Są one potrzebne do postępów w grze. Wypadek lub inny błąd w trakcie jazdy powoduje utratę punktów.

Bus Simulator 3D oferuje różne autobusy, które odblokowujemy stopniowo, w zależności od uzyskanych osiągnięć. Każdy z pojazdów ma swoje specyficzne parametry techniczne i właściwości jezdne.

W grze znajdziemy dwa tryby gry Free Ride i Kariera. W pierwszym możemy trenować i swobodnie podróżować po ulicach miasta. Natomiast w drugim wykonujemy misje. Naszym zadaniem jest przejście każdego z poziomów. Aby tego dokonać, musimy bezpieczne dowieźć pasażerów, zmieścić się w czasie i zebrać jak największą liczbę punktów doświadczenia.

Bus Simulator 3D pozwala na rywalizację z innymi graczami. Możemy porównać swoje wyniki z osiągnięciami innych wirtualnych kierowców.

Kilka metod sterowania

Bus Simulator 3D oferuje trzy różne sposoby sterowania: przy użyciu akcelerometru, przy wykorzystaniu wirtualnej kierownicy lub przy pomocy wyświetlanych przycisków.. Przyspieszanie i hamowanie jest dostosowane do wybranej opcji.

Przeciętna grafika, niezłe wrażenia z jazdy

Grafika 3D w grze jest na przyzwoitym poziomie. Nie obyło się jednak bez błędów. W poziomach brakuje szczegółów. Także animacje nadają się do poprawy. Wypadki są dość nierealne.

Dobra jest jednak fizyka i ruch pojazdów. Możemy wybrać jeden z dwóch typów widoku. Z wewnątrz autobusu lub z zewnątrz. Efekty dźwiękowe są dość przeciętne.

Gaz czy hamulec?

Pomimo pewnych ubytków w grafice gra potrafi wciągnąć. Odwzorowanie jazdy jest całkiem dobre. Także prędkość jest dostosowana do ciężaru autobusu. Jeśli uwielbiacie symulatory jazdy to Bus Simulator 3D będzie dla was świetną grą.

Najczęściej pobierane Wyścigi na android

Bus Simulator 3D

Download

Bus Simulator 3D 1.8.0

Opinie użytkowników o Bus Simulator 3D

  • według Anonymous

    1-ym zdaniem dla tych, którzy urodzili się wczoraj i mają niewielkie wymogi. Graliście w to dłużej niż 2 minuty? Trzy metody sterowaniaWięcej

Sponsorowany×